Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

03 sty 2017

"Hej kolęda, kolęda"

Kolędy nie tylko należą do naszej historii, ale także tworzą poniekąd historię narodową i chrześcijańską. Trzeba, ażebyśmy tego bogactwa nie zgubili” (Jan Paweł II). Burmistrz Rabki-Zdroju, Miejski Ośrodek Kultury oraz Parafia św. Teresy zapraszają do udziału w przeglądzie VII Rabczańskie Kolędowanie „Hej kolęda, kolęda”, który odbędzie się 2 lutego 2017 r. /czwartek/ o godz. 17.30 w kościele pw. Św. Teresy. Celem przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego uczestników, promocja twórczości artystycznej, kultywowanie i popularyzacja tradycji śpiewania kolęd i pastorałek. Chętni do udziału w przeglądzie mogą zgłaszać się do 20 stycznia. Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres: Miejski Ośrodek Kultury, ul. Chopina 17 lub e-mail:

W przeglądzie mogą wziąć udział soliści, zespoły wokalne, chóry (bez ograniczeń wiekowych), których zgłoszenia dokona instytucja patronująca /szkoła, stowarzyszenie/; każdą instytucję reprezentuje jeden podmiot wykonawczy. Wykonawcy prezentują dwie kolędy lub pastorałki, czas prezentacji nie powinien przekroczyć 5 minut. O kolejności występu decyduje kolejność nadesłania zgłoszenia.

Karta zgłoszenia do pobrania

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Hej koleda_regulamin.docx 17-01-03 14:02 12.57KB pobierz plik: Hej koleda_regulamin.docx