11 sty 2019

Dyrektor nominowana do nagrody

Kapituła Redakcyjna "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego" nominowała Joannę Lelek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce-Zdroju, do tytułu Osobowość Roku 2018 w kategorii „Kultura”. Kapituła doceniła wkład w życie kulturalne lokalnej społeczności i regionu, a w szczególności odwagę, upór w dążeniu do celu oraz krytyczne podejście do trudnych tematów. - Jesteśmy przekonani, że Czytelnicy naszych gazet chętnie oddadzą głos w plebiscycie.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia publikacji oraz wyników głosowania na stronach naszego serwisu internetowego pod adresem www.gazetakrakowska.pl/osobowoscroku  - napisali w liście skierowanym do nominowanej dyrektor redaktorzy naczelni obu gazet - Marek Kęskrawiec i Jerzy Sułowski. Pod wyżej wymienionym adresem można oddać głos na kandydaturę Joanny Lelek, do czego gorąco zachęcamy.

Na początku marca w Krakowie odbędzie się uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone statuetki i nagrody.