1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 107 - Burze!3Dyżury Pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego 3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
11 sty 2019

LXXXVII numer "Wiadomości Rabczańskich" już w kioskach!

Miło nam poinformować naszych Czytelników, że już dziś pojawi się w kioskach nowy, styczniowy numer naszej gazety. Znajdziecie w nim Państwo m.in. pierwszy ze "Spacerów po Rabce", który nasz Naczelny odbył  z nowo wybranym Burmistrzem, kontynuację budzącego wiele emocji tematu administracji na cmentarzu parafialnym przy ulicy Orkana, tekst-apel w sprawie śmieci, felieton na temat wolności, kolejną opowieść z cyklu "Z historii Rabki"... i wiele więcej.

Serdecznie zapraszamy do lektury i na naszą stronę internetową: http://www.wr.rabka-net.pl/