1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 171 - Burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
26 lis 2018

Remont budynku Oddziału PTTK Rabka-Zdrój

PTTK Oddział Rabka-Zdrój jest na etapie realizacji inicjatywy lokalnej w obszarze ekonomii społecznej w ramach Programu Grantowego w projekcie „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański”. Wysokość dotacji to 10 tys. PLN. Trwa modernizacja przestrzeni biurowej pod wynajem w budynku Oddziału przy ulicy Piłsudskiego 1, która przede wszystkim polega na stworzeniu nowego wejścia do budynku i tym samym polepszeniu jego funkcjonalności. W lokalu zostaną udostępnione nowe pomieszczenia – przeznaczone pod wynajem.

Obecnie Biuro PTTK czynne jest dwa razy w tygodniu (wtorki oraz czwartki) w godzinach 14.00-18.00.

Za wszelkie utrudnienia wynikające z przeprowadzanych prac remontowych bardzo przepraszamy.