1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 171 - Burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
21 lis 2018

Podsumowanie pracy burmistrz Ewy Przybyło

W kinie "Śnieżka" w Rabce-Zdroju odbyło się spotkanie, na którym burmistrz Ewa Przybyło wspólnie z wiceburmistrzem Robertem Wójciakiem podsumowali swoją dwunastoletnią pracę w rabczańskim samorządzie i podziękowali współpracownikom, przedstawicielom rabczańskich instytucji i organizacji za współpracę, pomoc i zaangażowanie w rozwój Rabki-Zdroju. Spotkanie w kinie poprzedziła msza św. w kościele św. Teresy. W kinie obecni byli dyrektorzy i kierownicy jednostek miejskich, przedstawiciele służb mundurowych, dyrektorzy szkół i nauczyciele, lekarze, radni trzech kadencji. Tym, z którymi burmistrz Ewie Przybyło dane było bliżej współpracować, podziękowała okolicznościowymi dyplomami. Sama również przyjęła z ich strony wiele podziękowań i upominków. Były wśród nich listy z podziękowaniami m.in. od posła Edwarda Siarki i starosty nowotarskiego Krzysztof Fabera. Podczas spotkania zaprezentowany został też film pokazujący najważniejsze dokonania ostatnich kadencji.

Wspomnieniom towarzyszyły liczne anegdoty i nieznane historie. -  Przede wszystkich przez te 12 lat spotkałam na swojej drodze wielu wartościowych ludzi, których na pewno nie spotkała bym będąc gdzie indziej. Spotkałam się z wielką życzliwością, chęcią współpracy, spotkałam ludzi z wielka pasją. Jestem dumna, że przez te 12 lat wypracowaliśmy 40 imprez, które na trwałe wpisały się w życie miasta – mówiła, wspominając najważniejsze wydarzenia. -  Z tego miejsca chciałabym Państwu podziękować jeszcze raz za to, że jesteście dzisiaj na tym podsumowaniu, że mogę wam podziękować i że możecie zobaczyć, jak jestem ogromnie szczęśliwa, że te 12 lat mogłam być burmistrzem najpiękniejszego miejsca na Podhalu, czyli Rabki-Zdroju – dodała.

- Spotkaliśmy wielu dobrych ludzi na swojej drodze. Nauczyliśmy się rozmawiać, zawierać kompromisy, bo to jest sztuka w samorządzie – dodał wiceburmistrz Robert Wójciak, podkreślając, że przez 12 lat pracy w samorządzie to także przełamywanie wielu stereotypów.

Do najważniejszych dokonań burmistrz Ewa Przybyło zaliczyła m.in. uratowanie szpitala przed likwidację, budowę tężni solankowej i pijalni wód, rewitalizację Parku Zdrojowego, budowę sal gimnastycznych, rondo koło pomnika św. Mikołaja, remizy w Chabówce, kino „Śnieżka”, remont przebudowa dworca PKP na bibliotekę.

- Myślę, że możemy być z siebie dumni, z was dumni, a Rabka może być dumna z nas wszystkich – dodała na zakończenie Ewa Przybyło. - Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca do tych, którzy je rozsyłają.

2018-11-21-Podsumowanie 12 lat pełnienia funkcji włodarza Rabki-Zdroju przez Burmistrz Ewę Przybyło

21 listopad 2018