• Znaleziono 6655 wiadomości.

• Ruszyła budowa bulwarów 21

Ruszyła budowa bulwarów

Rozpoczęły się przygotowana do jednej z największych inwestycji w Rabce-Zdroju - budowy rekreacyjnych bulwarów nad Poniczanką. Na brzegu rzeki pojawili się już robotnicy, którzy zaczęli karczowanie krzewów i zarośli. Rozbudową Parku Zdrojowego o nowe tereny rekreacyjne nad potokiem biegnącym wzdłuż ulicy Do Pociesznej Wody

• Ostatnie dni naboru do ogólnopolskiej akcji Masz 21

Ostatnie dni naboru do ogólnopolskiej akcji Masz Głos

Już tylko do najbliższej niedzieli (23 września) organizacje, instytucje oraz grupy aktywnych obywateli mogą zarejestrować swój udział w ogólnopolskiej akcji Masz Głos budującej dialog między społecznością lokalną a władzami samorządowymi. W tym roku akcja rozpocznie się od przygotowania gmin na nadchodzące wybory.

• Premiera w „Rabciu” 20

Premiera w „Rabciu”

„Idziemy do Panamy” - to tytuł najnowszego spektaklu Teatru Lalek „Rabcio” w Rabce-Zdroju. Jego premiera odbędzie się 28 września na scenie przy ulicy Orkana. Autorem sztuki jest Janosch (Horst Eckert), a jej tłumaczenia i adaptacji podjęli się kolejno Emilia Bielecka i Zbigniew Głowacki, który również wyreżyserował ją dla rabczańskiego teatru. „Idziemy do Panamy to urocza opowieść

• Wkrótce ruszy nabór wniosków o dofinansowanie z 20
    2018

Wkrótce ruszy nabór wniosków o dofinansowanie zatrudnienia niani dla dzieci w wieku do lat 3!

Samorząd Województwa Małopolskiego – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie rozpoczął realizację projektu „Małopolska Niania 2.0”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach 8 Osi Regionalnego Programu Operacyjnego WojewództwaMałopolskiego na lata2014-2020.

• Równać Szanse! 20

Równać Szanse!

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Regionalny Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse" 2018 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Nabór wniosków trwa do 25 października 2018 r. do godziny 12.00. W Regionalnym Konkursie Grantowym można otrzymać dofinansowanie do 8 500 zł. na minimum sześciomiesięczne projekty realizowane pomiędzy 1.02.2019 r. a 31.08.2019 r.