09 wrz 2018

Pomagamy pogorzelcom

W niedzielę 9 września po południu przy ulicy Parkowej w Rabce-Zdroju wybuchł pożar w drewnianej, zabytkowej willi "Pod Aniołem". Burmistrz Rabki-Zdroju Ewa Przybyło składa podziękowania Strażakom Państwowych oraz Ochotniczych Straży Pożarnych za profesjonalnie przeprowadzoną akcję ewakuacji mieszkańców oraz ugaszenie pożaru budynku. "Pragnę podziękować również rodzinom i przyjaciołom, którzy przyjęli na dzisiejszą noc do siebie osoby poszkodowane. Od jutra będziemy przekazywać pięciu poszkodowanym rodzinom mieszkania zastępcze oraz organizować dalszą niezbędną pomoc" - zapewnia Ewa Przybyło i apeluje też do wszystkich, którzy chcą wesprzeć poszkodowane rodziny, o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej przy Urzędzie Miejskim w Rabce-Zdroju, nr tel.  18 26 79 868, 18 26 80 482.