14 maj 2020

Więcej rekreacji w Ponicach

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju rozstrzygnął przetarg na rozbudowę strefy rekreacji i aktywnego wypoczynku oraz utworzenie siłowni zewnętrznej w Ponicach na terenie należącym do gminy. Chodzi o teren za rzeką, naprzeciwko szkoły, na którym znajduje się już zaplecze rekreacyjno-sportowe. W ramach rozbudowy zaplanowano m.in. dostawę i montaż urządzeń siłowni zewnętrznej, wykonanie nawierzchni, wykonanie urządzeń lekkoatletycznych – bieżni i skoczni w dal oraz montaż piłkochwytów. Termin zakończenia prac to koniec wakacji. Zadanie zrealizuje Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych i Budowlanych HALUX Sp. Z o.o. z Krakowa, a jego koszt to prawie 200 tysięcy złotych.