• Znaleziono 6712 wiadomości.

• Komunikacja elektroniczna w dobie zagrożenia epid 31
    mar

Komunikacja elektroniczna w dobie zagrożenia epidemicznego

W obecnej sytuacji zagrożenia epidemicznego Urząd Zamówień Publicznych zachęca zamawiających do komunikowania się z wykonawcami za pomocą środków komunikacji elektronicznej również w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego o wartości poniżej progów unijnych.

• Komunikat ws. Akademii Piłkarskiej KS Wierchy Rab 31

Komunikat ws. Akademii Piłkarskiej KS Wierchy Rabka-Zdrój

Szanowni Państwo. Mając na uwadze przede wszystkim zdrowie Państwa dzieci, sytuację epidemiczną w kraju, oraz zakaz przeprowadzania jakichkolwiek treningów przez naszą Akademię chcemy przedstawić nasze plany na najbliższe miesiące.

• Zostań w domu - czytaj „Zeszyty Rabczańskie” 30
    mar

Zostań w domu - czytaj „Zeszyty Rabczańskie”

Stowarzyszenie Kulturowy Gościniec przyłącza sią do akcji „ZOSTAŃ W DOMU” zachęcając do lektury dwóch pierwszych tomów „Zeszytów Rabczańskich”.

• Plany zagospodarowania do realizacji 30

Plany zagospodarowania do realizacji

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju rozstrzygnął przetargi na wykonanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla miasta i sołectw. Beata Cichy Pracownia Urbanistyczna z Krakowa przygotuje plan zagospodarowania przestrzennego dla Ponic (kwota 60 885,00 zł). Biuro Koordynacji Przestrzeni Architekt Bożena Konieczny ze Świętochłowic przygotuje plan miejscowy dla Rdzawki (cena 65 000,00 zł)

• Obsługa klientów przez ZUS od 30 marca do 10 kwi 30
    mar

Obsługa klientów przez ZUS od 30 marca do 10 kwietnia 2020 r.

W związku z obowiązującym stanem epidemii do 10 kwietnia 2020 r. jesteśmy dla Państwa dostępni: