• Znaleziono 6688 wiadomości.

• Kolarskie zmagania w Rabce-Zdrój w ramach Trek En 28

Kolarskie zmagania w Rabce-Zdrój w ramach Trek Enduro MTB Series

Zawody TREK Enduro MTB Series w Rabce-Zdroju przeszły do historii! Podczas pierwszej w Polsce dwudniowej imprezy enduro, 200 zawodników i zawodniczek pokonało ponad 90 km i blisko 3000 metrów przewyższenia. Zawody zostały zorganizowane przez ekipę Enduro MTB Series wspólnie z lokalnym teamem Eskimoo Racing, który w górach okalających Rabkę-Zdrój przygotował 7 odcinków specjalnych oraz miejski finał

• Teatr „Rabcio” zaprasza 28

Teatr „Rabcio” zaprasza

Pchła Szachrajka, Karius i Baktus, Pinokio, Kiedy Króla boli ząb, O krasnoludkach i Sierotce Marysi, i Mały Książe - to tytuły spektakli na które w lipcu zaprasza Teatr Lalek Rabcio w Rabce-Zdroju. Bilety do nabycia w kasie teatru. Sprzedaż na godzinę przed spektaklem. Cena biletu 17 złotych, bilet grupowy 15 zł. Z repertuarem rabczańskiego teatru można zapoznać się na stronie internetowej

• Remiza jak się patrzy 27

Remiza jak się patrzy

Przebudowa remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rdzawce wchodzi w ostatni etap. Z zewnątrz budynek jest gotowy - wykonana została elewacja, widnieje już logo OSP, są nowe okna, bramy, balkony. Prace wykończeniowe trwają jeszcze wewnątrz. Obecnie robotnicy tynkują ściany, kładą płytki w łazienkach i innych pomieszczeniach. Gotowe są już instalacje i kotłownia.

• Międzynarodowy Plener Malarski 27

Międzynarodowy Plener Malarski

Galeria Olgi Sienko w Londynie i Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju serdecznie zapraszają artystów i miłośników malarstwa na rozmowy o sztuce i wspólne malowanie. Plener odbędzie się w malowniczej scenerii Parku Zdrojowego i na terenach całej Gminy Rabka-Zdrój w dniach 11 – 18 sierpnia 2019r.

• Wakacje na basenie 27

Wakacje na basenie

Burmistrz Rabki-Zdroju zaprasza dzieci i młodzież z Gminy Rabka-Zdrój na basen kąpielowy przy ul. Do Pociesznej Wody w dniach od 1 lipca do 31 sierpnia 2019r. w godzinach otwarcia basenu od godz. 10.00 – 18.00. Wstęp jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje legitymacja szkolna.