17 maj 2019

XXVIII  Festiwal Piosenki Przedszkolnej

Burmistrz Rabki-Zdroju i Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają dzieci  z przedszkoli publicznych, niepublicznych, specjalnych oraz z klas „O”  SP do udziału w XXVIII Festiwalu Piosenki Przedszkolnej, który odbędzie się 3 czerwca 2019 r. (poniedziałek) o godz. 9.30 w amfiteatrze przy ul. Chopina 17. Tegoroczny Festiwal zostanie poprzedzony "Słonecznym korowodem" z udziałem grupy mażoretek i Orkiestry Dętej OSP Rabka-Zdrój na trasie Plac św. Mikołaja - ul. Orkana - ul. Chopina – amfiteatr.

Szczegółowych  informacji udziela oraz karty zgłoszenia przyjmuje Miejski Ośrodek Kultury, ul. Chopina 17, tel. 182676626,

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Festiwal Przedszkolny karta zgłoszenia.docx 19-05-17 10:41 90.86KB pobierz plik: Festiwal Przedszkolny karta zgłoszenia.docx