27 maj 2019

Konkurs na logo Młodzieżowej Rady Miejskiej

Młodzieżowa Rada Miejska w Rabce-Zdroju ogłasza konkurs na logo MRM. W konkursie mogą brać udział osoby fizyczne, które mieszkają w gminie Rabka-Zdrój i które  ukończyły 10 rok życia. Prace należy przesyłać na e-maila Konkurs trwa do dnia 7 czerwca 2019r.

REGULAMIN KONKURSU „Konkurs na logo MRM”

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1. Organizatorem konkursu „Konkurs logo MRM” jest Młodzieżowa Rada Miejska w Rabce–Zdroju z siedzibą w Rabce-Zdrój, przy ul. Parkowej 2.

1.2. Celem Konkursu jest wybranie spośród wszystkich zgłoszonych prac loga dla Młodzieżowej Rady Miejskie w Rabce – Zdroju.

1.3. Konkurs trwa od dnia 10.05.2019r. do 07.06.2019r.

1.4. W Konkursie mogą brać udział wszystkie osoby fizyczne, które mieszkają w gminie Rabka–Zdrój i które ukończyły 10 rok życia.

1.5. Każdy z Uczestników ma prawo zgłosić do Konkursu dowolną liczbę Prac Konkursowych pod warunkiem, że każda z nich spełniać będzie wymagania wskazane.

1.6. W Konkursie zostaną przyznane nagrody.

1.7. Laureaci Konkursu nie mają prawa do wymiany Nagrody na nagrodę innego rodzaju.

1. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

2.1. Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu jest Młodzieżowa Rada Miejska w Rabce–Zdroju, przy ul. Parkowej 2.

2.2. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych tylko i wyłącznie z Konkursem.

2.3. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia. Administrator informuje, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla uzyskania Nagród.

2.4. Dane Uczestników Konkursu będą przetwarzane zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. L 119 z 04.05.2016).

1. PRAWA AUTORSKIE

3.1. Każdy Uczestnik, wraz z dokonaniem Zgłoszenia, upoważnia Organizatora – z prawem udzielania dalszych upoważnień – do wykorzystania wszelkich Prac Konkursowych Uczestnika, w szczególności do wprowadzania ich do pamięci komputera lub innego urządzenia, przetwarzania oraz ich publikacji i rozpowszechniania w związku z Konkursem.

1. POZOSTAŁE POSTANOWIENIA

4.1. Organizator upoważnia Komisję nadzorującą prawidłowy przebieg Konkursu, do podejmowania decyzji w sprawie:
- Wykluczania Uczestników Konkursu.
- Usuwania Prac Konkursowych Uczestników.

4.2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu w każdym czasie bez podania przyczyny, jeżeli nie będzie miało to wpływu na prawa nabyte Uczestników.