• Znaleziono 6766 wiadomości.

• Nabór kandydatów na rachmistrzów w powszechnym 29

Nabór kandydatów na rachmistrzów w powszechnym Spisie Rolnym

Gminny Komisarz Spisowy ogłasza nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych w Powszechnym Spisie Rolnym 2020r. Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 13 lipca 2019r. o powszechnym spisie rolnym w 2020r. (Dz.U. z 2019r. poz. 1728) informuję o otwartym i konkurencyjnym naborze kandydatów na rachmistrzów terenowych do powszechnego spisu rolnego na terenie Gminy Rabki-Zdrój

• Paczkomat w Rdzawce 26

Paczkomat w Rdzawce

Mieszkańcy Rdzawki nareszcie mogą skorzystać z wygody, jaką daje paczkomat. W ostatnich dniach takie właśnie urządzenie (firmy InPost), stanęło przy remizie OSP. Pozwala ono na odebrania paczki z zakupami dokonanymi przez internet, ale też służy do nadania paczki. Jest to bardzo duże ułatwienie dla wszystkich, którzy robią zakupy on-line, a takich osób jest coraz więcej.

• Tarcza dla samorządów 26

Tarcza dla samorządów

Rząd w ramach działań wspierających rodziny i przedsiębiorców przygotował również wsparcie finansowe dla samorządów gminnych i powiatowych. Wszystkie gminy w Polsce otrzymają łącznie ok. 6 mld zł. Środki przekazane przez rząd będą mogły być wykorzystane na inwestycje takie jak: remonty szkół, przedszkoli, wodociągi, kanalizację i inne działania podejmowane w gminach. Kwota 6 mld będzie podzielona

• Filmowe wakacje w kinie „Śnieżka” 26
    cze

Filmowe wakacje w kinie „Śnieżka”

Wakacje to znakomity czas na filmową przygodę, na relaks, wzruszenia i super zabawę. W czasie wakacji uruchamiamy, dodatkowe seanse dla najmłodszych. Codziennie o godz. 11.45 proponujemy najpiękniejsze animacje i filmy familijne. Już w lipcu zapraszamy na spotkanie ze "Słoniem Benjaminem" i mieszkańcami zoo oraz dzielnym Wigim w animacji belgijskiej "Wiking i magiczny miecz" .

• Koncerty finałowe Ogólnopolskich Obozów Artysty 26

Koncerty finałowe Ogólnopolskich Obozów Artystycznych

Po raz kolejny Rabka-Zdrój będzie gościć dzieci i młodzież na Ogólnopolskich Warsztatach Artystycznych, realizowanych przez Stowarzyszenie ESTEKA i Studio Pro-Media. Młodzi artyści zaprezentują swoje umiejętności wokalne, taneczne i teatralne na scenie rabczańskiego amfiteatru. Będzie się działo!