• Znaleziono 6688 wiadomości.

• Korty tenisowe już czynne 15

Korty tenisowe już czynne

Można już korzystać z kortów tenisowych w Parku Zdrojowym w Rabce-Zdroju. Obiekt sportowy został przygotowany do letniego sezonu i zainteresowani skorzystaniem z niego mogą kontaktować się z panem Rafałem, który jest ich gospodarzem, pod numerem telefonu 693 462 049. Korty czynne są codziennie w godzinach od 8.00 do 20.00.

• Kasprowicza prawie gotowa 15

Kasprowicza prawie gotowa

Miesiąc przed terminem zakończyła się przebudowa ulicy Kasprowicza w Rabce-Zdroju. Inwestycja jest już gotowa - ulica ma nową nawierzchnię i chodniki, przysłowiową wisienką na torcie będzie już tylko montaż oznakowania pionowego i poziomego. Droga przebudowywana była na trzech odcinkach - odcinek 1: 0+000,00-0+100,00, odcinek 2: 0+116,00-0+440,00, odcinek 3: 0+440,00-0+810,20

• Radni przyjęli program opieki nad bezdomnymi zwie 15
    2020

Radni przyjęli program opieki nad bezdomnymi zwierzętami

Podczas odbywającej się dzisiaj XXII zwyczajnej sesji Rady Miejskiej, przyjęty został program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Rabka-Zdrój w roku 2020. Celem programu jest m.in. zapewnienie bezdomnym zwierzętom miejsca w schronisku, odławianie bezdomnych zwierząt, poszukiwanie właścicieli dla bezdomnych zwierząt, zapewnianie opieki

2020

Program dla podmiotów ekonomii społecznej pn. „wESpół wspieramy ekonomię społeczną”

150 000 złotych na wsparcie dla 10 małopolskich podmiotów ekonomii społecznej – granty, które pomogą przetrwać trudny czas związany z epidemią COVID-19, a jednocześnie przeciwdziałać jej skutkom w społeczności lokalnej. Na zgłoszenia czekamy do 17 maja !!!

• ARiMR otwiera swoje placówki - etap pierwszy 15
    2020

ARiMR otwiera swoje placówki - etap pierwszy

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa od 18 maja będzie sukcesywnie otwierała swoje placówki dla rolników. Od najbliższego poniedziałku w biurach powiatowych i oddziałach regionalnych rolnicy będą mogli załatwić sprawy związane z rejestracją zwierząt, wnioskami inwestycyjnymi oraz działaniami premiowymi.