• Znaleziono 6758 wiadomości.

• Pracujesz? Wzmocnij swoje kompetencje-doradztwo i 08
    kwi

Pracujesz? Wzmocnij swoje kompetencje-doradztwo i szkolenia online

Epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała, że aktualnie niewielu z nas czuje się bezpiecznie. Konsekwencje obecnej sytuacji odczujemy zapewne wszyscy, niezależnie od stanowiska. Być może konieczna będzie zmiana pracy lub przekwalifikowanie? A może wystarczy nauczyć się biegłej obsługi komputera, żeby móc pracować zdalnie?

• Po świętach rusza remont ulicy Nowy Świat 08

Po świętach rusza remont ulicy Nowy Świat

Burmistrz Rabki-Zdroju informuje, iż Gmina Rabka-Zdrój w ramach otrzymanego dofinansowania z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z dniem 14 kwietnia 2020 r. przystępuje do wykonywania robót drogowych związanych z realizacją zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej 364532K ul. Nowy Świat w Rabce-Zdroju w km 0+023-0+447,00”.

• Paczki dla rabczan od PKPS 07

Paczki dla rabczan od PKPS

W siedzibie Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Rabce-Zdroju wydawano dziś paczki żywnościowe dla 33 rabczańskich rodzin, które zostały wytypowane przez rabczański Ośrodek Pomocy Społecznej. Paczki, które wydawała prezes PKPS Urszula Chrustek, zostały pobrane przez strażaków z OSP Rdzawka, Ponice oraz Chabówka i przewiezione do OPS

• Urząd Miejski w Wielki Czwartek i Piątek będzie 07

Urząd Miejski w Wielki Czwartek i Piątek będzie nieczynny

Burmistrz Rabki-Zdroju uprzejmie informuje, iż w dniach 09,10 kwietnia 2020 roku, Urząd Miejski w Rabce-Zdroju będzie nieczynny. Kontakt z USC w nagłych przypadkach pod nr tel. 505 774 867.

• Apel o wsparcie finansowe i rzeczowe dla Szpitala 07

Apel o wsparcie finansowe i rzeczowe dla Szpitala Miejskiego w Rabce-Zdroju

Zarząd spółki „Szpital Miejski w Rabce-Zdroju” sp. z o. o., w imieniu własnym, pracowników szpitala, Burmistrza Rabki-Zdroju Pana Leszka Świdra, Przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Michała Skowrona wraz ze wszystkimi Radnymi Miejskimi zwraca się do przedsiębiorców, wszelkich instytucji, fundacji, stowarzyszeń, jednostek samorządu terytorialnego