Wydarzenia w dniu: 26 sierpień 2021

Koncert organowo - kameralny w Muzeum im. Wł. Orkana

2021-08-26 do 2021-08-26

Koncert organowo – kameralny w Muzeum im. Wł. Orkana

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju  oraz Muzeum im. Władysława Orkana w Rabce-Zdroju zapraszają na: KONCERT ORGANOWO-KAMERALNY pod honorowym  patronatem Burmistrza Rabki-Zdroju Leszka Świdra.

26 sierpnia 2021 r. (czwartek) o  godz. 19:30 w zabytkowym Kościółku - Muzeum przy ul. Sądeckiej 6, wystąpią: Katarzyna MATEJA – skrzypce, Marek DRESCHER - trąbka, trąbka piccolo, dr Łukasz MATEJA - organy, prowadzenie koncertu.

w programie koncertu usłyszymy m.in. utwory kompozytorów : BACH, PURCELL, HAENDEL, CLARKE, MUFFAT, CHARPENTIER.

Wstęp wolny.