1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 73 - Silny wiatr!3Dyżury Pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego 3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku

Wydarzenia w dniu: 01 październik 2021

67. Młodzieżowy Zlot Turystyczny im. Elfrydy i Czesława Trybowskich

Hala Krupowa
2021-09-29 do 2021-10-01

67. Młodzieżowy Zlot Turystyczny im. Elfrydy i Czesława Trybowskich

Po raz 67 Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Rabka-Zdrój organizuje Młodzieżowy Zlot Turystyczny im. Elfrydy i Czesława Trybowskich. Celem rajdu jest popularyzacja turystyki i krajoznawstwa wśród młodzieży szkolnej, poznawanie walorów krajoznawczych Beskidów, historii regionu, kultury oraz przyrody i rozwijanie współpracy międzyszkolnej.

Zlot odbędzie się w dniach 29 września – 1 października br. Metą rajdu będzie Schronisko na Hali Krupowej – Sidzinie Pasionki.

W programie: konkurencje sportowe, test wiedzy turystycznej, Paintball, most linowy, posiłek.

Wpisowe: 10 zł

Szczegółowy regulamin zlotu oraz propozycje tras dostępne na stronie https://rabka-zdroj.pttk.pl/