1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 73 - Silny wiatr!3Dyżury Pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego 3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku

Wydarzenia w dniu: 28 styczeń 2022

VII sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju

2022-01-28 do 2022-01-28

VII sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju

Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju informuje, że w dniu 28 stycznia 2022r. (piątek) o godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim w Rabce–Zdroju przy ul. Parkowej 2 (Sala Obrad) odbędzie się VII sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.

2. Stwierdzenie kworum.

3. Przyjęcie porządku obrad.

4. Przyjęcie protokołu z VI sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju.

5. Debata nad projektem Solidarności.

6. Rozmowa na temat ekologii.

7. Debata nad projektem „Sprawne Miasto”.

8. Podjęcie uchwał na wniosek Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju:

1) w sprawie uchylenia Uchwały Nr V/33/21 Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju z dnia 26 listopada 2021 roku w sprawie przyjęcia Regulaminu nadawania tytułu „Honorowy Członek Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju”.

2) w sprawie przyjęcia Regulaminu nadawania tytułu „Honorowy Członek Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju”.

3) w sprawie przyjęcia Regulaminu nadawania tytułu „Zasłużony dla Rabczańskiej Młodzieży”.

4) w sprawie zmian w Planie Pracy Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju na rok 2022.

5) w sprawie objęcia honorowym patronatem wydarzenia pn. „Zimowisko na Maciejowej”.

6) w sprawie objęcia honorowym patronatem projektu pn. „Sprawne Miasto”.

9. Poinformowanie o pismach skierowanych do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju.

10. Interpelacje i wnioski radnych.

11. Zamknięcie sesji.

Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju