1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 127 - burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku

Wydarzenia w dniu: 11 marzec 2022

Koncert Retro z pokazem mody lat 20 i 30 XX w.

2022-03-11 do 2022-03-11

Koncert Retro z pokazem mody lat 20 i 30 XX w.

Burmistrz Rabki-Zdroju i Stowarzyszenie Dawnej Rabki Czar zaprasza 11 marca o godz. 18 do restauracji Zdrojowa na wydarzenie Koncert Retro z pokazem mody - „Lata 20, lata 30” Na koncercie wystąpi Duet wokalno-taneczny Singing & Dancing Duo Perfmorence i Ewa Romaniak. Pokaz mody przygotuje i wykona Stowarzyszenie Dawnej Rabki Czar. Wystąpi także Boba-duo z muzyką autorską.

Duet „Singing & Dancing Duo Perfmorence” w składzie: Monika Biederman-Pers (sopran) – solistka pochodząca z Krakowa i Piotr Karzełek (baryton) – solista pochodzący z Golasowic (woj. śląskie). Absolwenci Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie i Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jako duet po raz pierwszy wystąpili na deskach Filharmonii Krakowskiej podczas Koncertu Debiutów „Magiczny Świat Operetki i Musicalu”. Od tej pory wspólnie tworzą projekt, którego efekty można usłyszeć i oglądać na kanale Singing & Dancing Duo Perfmorence w serwisie YouTube. Pomysł na jego powstanie zrodził się wiosną 2020 roku, kiedy ze względu na sytuację epidemiczną wszyscy byli zmuszeni do pozostania w domach. Na kanale można wysłuchać coverów utworów ze znanych wszystkim filmów animowanych takich jak „Kraina Lodu”, „Calineczka”, „Zaplątani” i wiele innych.

Duetowi towarzyszyć będzie Ewa Romaniak absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Laureatka Festiwalu Piosenki Retro “Złoty liść” w Warszawie. Ewa Romaniak oprócz gry na scenach teatralnych uczestniczy w wielu projektach muzycznych, jak np. widowisko muzyczne “Romans z szampanem”.

Jak mówią artyści „śpiewanie, muzykowanie i dzielenie się muzyką z innymi daje nam niesamowitą radość”. Zapowiada się wspaniały wieczór.

Szczegóły koncertu na plakacie.