Wydarzenia w dniu: 10 maj 2022

Rabkoland bezpłatnie dla uczniów z Rabki-Zdroju!

Rabkoland
2022-05-10 do 2022-05-10

Rabkoland bezpłatnie dla uczniów z Rabki-Zdroju!

Park Rozrywki dla Dzieci RABKOLAND ponownie zaprasza wszystkich uczniów z gminy Rabka-Zdrój na bezpłatną wycieczkę klasową!

We wtorek 10 maja 2022 wszystkie klasy z naszej gminy zapraszamy na całkowicie bezpłatną wycieczkę, w czasie której uczniowie i opiekunowie mogą wyszaleć się i wybawić na wszystkich atrakcjach Rabkolandu – do woli i bez limitu, przez cały dzień. To doskonała okazja dla najmłodszych rabczan, by zintegrować się z koleżankami i kolegami – nie tylko z własnej klasy, ale także z innych szkół w okolicy!

Jak skorzystać z bezpłatnego zaproszenia dla klasy? Wystarczy spełnić dwa proste warunki:

1. a) wypełnić formularz wycieczki, który znajdziecie w sekretariacie Waszej szkoły,
  2. b) zgłosić grupę pod nr telefonu +48 533 763 800.

To wszystko - park Rozrywki RABKOLAND będzie czekał na Waszą klasę z otwartymi bramami, a w nim - ponad 35 atrakcji. Nie zabraknie niespodzianek: w sezonie 2022 poznacie nową strefę tematyczną, czyli Farmę Cioci Maryni, a także przetestujecie po raz pierwszy wyjątkową atrakcję - powodującego przewrót żołądka Skałożercę!