Wydarzenia w dniu: 23 czerwiec 2022

XI sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju

2022-06-23 do 2022-06-23

XI sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju

Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju informuje, że w dniu 23 czerwca 2022 roku (czwartek) o godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim w Rabce–Zdroju przy ul. Parkowej 2 (Sala Obrad) odbędzie się XI sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.

2. Stwierdzenie kworum.

3. Przyjęcie porządku obrad.

4. Przyjęcie protokołu z X sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju.

5. Rozmowa nad planami Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju na okres wakacji 2022.

6. Podsumowanie organizowanych lub współorganizowanych wydarzeń przez Młodzieżową Radę Miejską w Rabce-Zdroju w okresie ostatnich dwóch miesięcy:

1) Wiosenna akcja sprzątania Gminy Rabka-Zdrój; 2)Europa Marzeń; 3)Rabczański Festiwal Młodzieżowy; 4)Wernisaż wystawy rysunków Natalie Art.

7. Podsumowanie Europejskiego Kongresu Rad Młodzieżowych.

8. Podjęcie uchwał na wniosek Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju:

1) w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju.

2) w sprawie zmiany Uchwały Nr II/6/21 Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju z dnia 11 maja 2021 roku w sprawie powołania stałej Komisji Kultury, Promocji i Sportu Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju.

3) w sprawie zmiany Uchwały Nr II/7/21 Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju z dnia 11 maja 2021 roku w sprawie powołania stałej Komisji ds. Samorządów Uczniowskich Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju.

4) w sprawie stwierdzenia rezygnacji Przewodniczącej Komisji Ekologii Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju z pełnionej funkcji.

5) w sprawie zmiany Uchwały Nr II/8/21 Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju z dnia 11 maja 2021 roku w sprawie powołania stałej Komisji Ekologii Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju.

6) w sprawie zmiany Uchwały Nr IX/58/22 Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju z dnia 4 kwietnia 2022 roku w sprawie przyjęcie projektu Statutu Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju 7)w sprawie zmian w Planie Pracy Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju na rok 2022.

8) w sprawie objęcia honorowym patronatem wydarzenia pn. „Rabka Festival 2022”.

9) w sprawie objęcia honorowym patronatem wydarzenia pn. „Caliathletics Highlander Cup vol. 3”.

9. Poinformowanie o pismach skierowanych do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju.

10. Interpelacje i wnioski radnych.

11. Zamknięcie sesji.

Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju