Wydarzenia w dniu: 23 lipiec 2022

Mistrzostwa Rabki w siatkówce plażowej

2022-07-23 do 2022-07-23

Mistrzostwa Rabki w siatkówce plażowej

Zarząd Wojewódzki MTTKF w Krakowie, Burmistrz Rabki-Zdroju, Ognisko TKKF „Carlina” w Rabce-Zdroju i Volley Rabka zapraszają na Mistrzostwa Rabki – eliminacje do XIX Otwartych Mistrzostw MTKKF w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn o Puchar Prezesa ZW MTKKF w Krakowie. Zawody rozegrane zostaną 23 lipca (sobota) o godz. 9 na boisku do siatkówki plażowej w Parku Zdrojowym w Rabce-Zdroju. Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania limitu zgłoszeń www.facebook.com/turniejpodhalanski.

Najsmaczniejszy letni weekend w Rabce-Zdroju!

2022-07-23 do 2022-07-24

Najsmaczniejszy letni weekend w Rabce-Zdroju!

Już 22 lipca do Rabki zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 22, 23 i 24 lipca 2022 r. odbędzie się tutaj zlot food trucków, czyli rodzinna uczta „pod chmurką” dla całej rodziny. To prawdziwa gratka dla fanów street foodu i dobrej kuchni. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie przy Centrum Kultury, Sportu i Promocji. Food trucki będą karmić mieszkańców przez trzy dni od 22-24 lipca. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów.

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach - amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się przy ul. Chopina 17 (Amfiteatr).

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 12:00- 21:00

Sobota: 12:00-21:00

Niedziela 12:00-20:00

LISTA FOOD TRUCKÓW!

Pan Burger - amerykańskie burgery!

Viva Mexico- meksykańska quesadilla!

Le mini lemoniada- lemoniada molekularna!

PAN FRYTA- frytki belgijskie!

PulledBurger Truck- burgery z szarpną wieprzowiną!

Greek Street Food Truck- grecki souvlaki!

Wok and Walk- azjatycki makaron chow mein!

Czarros- hiszpańskie churros!

Lody Tajskie!

FutrakiXOkocim- piwo z kija!