Wydarzenia w dniu: 16 listopad 2022

Rabczański Kiermasz Rękodzieła - rejestracja wystawców

2022-11-16 do 2022-11-30

Rabczański Kiermasz Rękodzieła - rejestracja wystawców

Rabka-Zdrój to wręcz zagłębie rękodzielników i mistrzów tradycyjnego rzemiosła, dlatego w przedświątecznym czasie nie może zabraknąć w tej miejscowości targów, na których swoje wyroby zaprezentują lokalni twórcy!

Organizatorzy zapraszają do udziału w kolejnej edycji Rabczańskiego Kiermaszu, który odbędzie się na placu św. Mikołaja (przy stacji kolejowej) 10 grudnia w godz. 10.00-18.00. To już drugi raz kiedy na placu Św. Mikołaja pojawi się klimatyczne miasteczko targowe.

Powstanie kameralne miasteczko targowe składające się z około 20 zadaszonych stoisk (drewnianych wozów). A przez cały dzień występować będą dzieci z okolicznych szkół i przedszkoli. Będą także bezpłatne dla uczestników warsztaty kreatywne.

Robisz coś pięknego? Zgłoś się!

Zachęcamy do wypełnienia ankiety. Pierwszeństwo będą miały osoby z gminy Rabka-Zdrój i okolicy.

Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada. Liczba miejsc ograniczona.

formularz rejestracyjny:

Nabór do chóru Adoramus

Rdzawka
2022-11-16 do 2022-11-23

Nabór do chóru Adoramus

Nie musisz znać nut! Wystarczy, że tak jak my lubisz śpiewać. Przyjdź do nas. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Od 16 listopada 2022 r. rozpoczynamy rekrutację do chóru Adoramus.

Przesłuchania będą prowadzone w środę 16 i 23 listopada od godziny 20:00 w budynku OSP w Rdzawce.

Przyjdź, posłuchaj i przyłącz się do nas! Czekamy właśnie na Ciebie!

Masz pytania, to napisz do nas na adres mailowy: