Wydarzenia w dniu: 05 styczeń 2023

Koncert Bodzia

2023-01-05 do 2023-01-05

Koncert Bodzia

Występ Bogdana Świerczka w programie The Voice of Poland i dotarcie do półfinału było wydarzeniem, które przez wiele tygodni z uwagą śledziło wielu mieszkańców naszego miasta i gminy. To także w głównej mierze dzięki ich głosom, Bodzio mógł cieszyć się z awansów i kolejnych występów w muzycznym show. Teraz, gdy emocje opadły, wokalista z Rabki-Zdroju postanowił podziękować wszystkim swoim fanom i zorganizować dla nich specjalny koncert 5 stycznia w Teatrze Lalek "Rabcio" w Rabce-Zdroju.

We wpisie zamieszczonym na Facebooku przekazał: "Zwracam się do was ze specjalnym prezentem, który naprawdę należy się wam, za to wsparcie jakim obdarzyliście mnie w trakcie trwania programu The Voice of Poland TVP. Z tej okazji jest mi niezmiernie miło zaprosić was do Teatru Lalek „Rabcio” w Rabce-Zdrój już 5 Stycznia o godz. 18:00! Postanowiłem dołożyć starań, by zorganizować dla was koncert, na który będziecie mogli bezpłatnie wejść, posłuchać moich wykonów i historii. Oczywiście będzie też szansa porozmawiać o tym jak to było w programie, o tym jakie mam plany na przyszłość i usłyszeć też od was na żywo, jak wy to przeżywaliście! Bardzo ogromne wsparcie dostałem od kochanych Rabczan, głównie dlatego jest organizowany ten koncert właśnie w Rabce, na najpiękniejszej scenie tego miasta. Jako, że wstęp jest całkowicie wolny, to wystarczy przyjść trochę wcześniej by sobie zająć miejsce".