Wydarzenia w dniu: 26 luty 2023

Teatr Lalek Rabcio przedstawił repertuar na luty

2023-02-13 do 2023-02-28

Teatr Lalek Rabcio przedstawił repertuar na luty

W lutowym repertuarze rabczańskiego teatru znalazły się takie spektakle jak m. in.: Zimowa przygoda, Piękna i Bestia, Tygrysek Pietrek, Pchła Szachrajka, Kiedy Króla boli ząb,  i  „W Międzyczasie”.

Teatr zastrzega sobie prawo zmiany repertuaru. Kasa i organizacja widowni   34-700 Rabka-Zdrój, ul. Orkana 3c   tel. kom  600 143 786  e-mail:   Bilety do nabycia w internecie,  i  kasie teatru na godzinę przed spektaklem. Cena biletu  30 złotych, grupowy 25 zł od osoby. www.rabcio.pl

REPERTUAR TEATRU LALEK „RABCIO” LUTY 2023 r.

Nabór do chóru

2023-02-17 do 2023-02-28

Nabór do chóru

Chór Dziecięcy Rabki-Zdroju wraz z Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju ogłasza nabór  i zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7 do 16 lat. - Rozpoczynamy nową przygodę z nowymi utworami. Napisz do nas na facebooku lub zadzwoń tel. 886 688 899 zachęca dyrygent Kinga Brandys-Wójciak.

Na zajęciach dowiesz się:

- co zrobić, żeby Twój głosik wyrósł na piękny głos,

- poznasz nowych przyjaciół, nowe miejsca,

- doświadczysz pięknych koncertów, festiwali,

- przeżyjesz niezapomniane chwile, które będą Ci towarzyszyć do końca życia.

PTTK zaprasza na wycieczkę Sokolą Percią przez najpiękniejsze szczyty Pienin

Pieniny
2023-02-26 do 2023-02-26

PTTK zaprasza na wycieczkę Sokolą Percią przez najpiękniejsze szczyty Pienin

PTTK Oddział Rabka zaprasza 26 lutego na wycieczkę z przewodnikiem Sokolą Percią przez najpiękniejsze szczyty Pienin Właściwych.

Przejazd do Krościenka. Z rynku wyruszamy zielonym szlakiem wzdłuż Dunajca na Przełęcz Sosnów. Wędrujemy niebieskim szlakiem na Sokolicę( 747 m) kojarzoną z reliktową sosną na jej szczycie. Tu zatrzymamy się na chwilę, aby podziwiać przepiękny widok na Przełom Dunajca Dalej niebieskim szlakiem przez Czerteż, Czertezik dochodzimy na Zamkową Górę ( 799 m), na której znajdują się najwyżej w Polsce położone ruiny zamku. Po krótkim odpoczynku wejdziemy na szczyt Trzy Korony ( 982m), na którym znajduje się taras widokowy, z którego roztacza się panorama Tatr, tafla Jeziora Czorsztyńskiego a także Babia Góra, Lubań i masyw Gorców. Przechodzimy przez Przełęcz Szopka i schodzimy żółtym szlakiem do schroniska Trzy Korony. Tutaj zatrzymamy się na posiłek i dłuższy odpoczynek po trudach wędrówki. Po krótkim zejściu do Sromowiec Niżnich wrócimy do Rabki przejeżdżając obok Zamku w Niedzicy.

Czas trwania wycieczki: ok.6 godzin plus 1 godzina w schronisku.

Długość trasy 12 km. Suma podejść 1037 m.

TERMIN: 26.02.2023r.

WYJAZD:

6.15 Dworzec busów w Mszanie Dolnej

6.30 Parking przy budynku PTTK w Rabce Zdrój,Piłsudskiego 1

ZAPISY : do 24 lutego

PTTK Rabka Zdrój ul. Piłsudskiego , I piętro, w godzinach pracy biura; tj: wtorek i czwartek w godz 15.00 do 18.00 lub pod tel. kom. + 48 504 653 791

Istnieje możliwość wpłaty wpisowego na konto: nr konta: 80 8815 0002 0000 0016 8830 0001

(w tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko uczestnika)

KOSZT:

60 zł/os dla członków PTTK ( z aktualną składką), 80 zł/os dla osób nie zrzeszonych w PTTK (cena zawiera koszty przejazdu, przewodnika, ubezpieczenie)

Szczegółowe informację na naszej stronie: https://rabka-zdroj.pttk.pl//  lub na Facebooku

Wycieczka całodniowa prosimy o zabranie prowiantu oraz założenie ubioru i obuwia stosownego do warunków panujących obecnie w górach. Prosimy o zabranie raczków i kijków.

Wycieczka może zostać odwołana lub przełożona na inny termin ze względu na złe warunki pogodowe.

Z uwagi na bezpieczeństwo uczestników przewodnik może zmienić trasę przed lub w trakcie wycieczki.

Wpłata nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji w dniu wycieczki.