1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 73 - Silny wiatr!3Dyżury Pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego 3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku

Wydarzenia w dniu: 03 czerwiec 2023

Teatr Lalek Rabcio przedstawił repertuar na czerwiec

2023-06-02 do 2023-06-15

Teatr Lalek Rabcio przedstawił repertuar na czerwiec

W czerwcowym repertuarze rabczańskiego teatru znalazły się takie spektakle jak m. in.: Miś Tymoteusz, Tygrys Pietrek, Pinokio, Piękna i Bestia, Robaczki, Kiedy króla boli ząb.

Teatr zastrzega sobie prawo zmiany repertuaru. Kasa i organizacja widowni   34-700 Rabka-Zdrój, ul. Orkana 3c   tel. kom  600 143 786  e-mail:   Bilety do nabycia w internecie,  i  kasie teatru na godzinę przed spektaklem. Cena biletu  30 złotych, grupowy 25 zł od osoby. www.rabcio.pl

REPERTUAR TEATRU LALEK „RABCIO” CZERWIEC 2023 r.

„Alicja w Krainie Czarów” w rabczańskim teatrze

„Alicja w Krainie Czarów” w rabczańskim teatrze

Z okazji Dnia Dziecka, Teatr Lalek Rabcio, Burmistrz Rabki- Zdroju, grupa teatralna Street Art zapraszają na spektakl muzyczno - taneczny pt. „Alicja w Krainie Czarów” do siedziby teatru przy ul. Orkana w dniu 3 czerwca (sobota) br. godz. 11.00.

”Jak długo trwa wieczność? Czasami tylko sekundę – odparł Królik”. W Teatrze Lalek Rabcio czas zatrzyma się na chwilę…Młodzi artyści grupy teatralnej Street Art z Suchej Beskidzkiej zabiorą Nas w Krainę Czarów…Razem z główną bohaterką Alicją przeniesiemy się w świat gdzie wszystko jest możliwe: Podążaj za białym królikiem. Czasem warto znowu za nim pobiec. Być znowu jak dziecko i w nic nie wątpić. Pozdrawiam grudniowo. Choć dzisiaj znowu jakby wiosna Levis Carroll.

WSTĘP WOLNY- obowiązuje rezerwacja tel. 698621025

Wierchy zapraszają na mecz z liderem IV ligi

Wierchy zapraszają na mecz z liderem IV ligi

W najbliższą sobotę, 3 czerwca 2023 r. na stadionie im. Antoniego  Matery przy ul. Jana Pawła II rozegrany zostanie mecz XXX kolejki o Mistrzostwo IV ligi, w którym Wierchy Rabka zmierzą się z liderem IV ligi drużyną Wiślanie Jaśkowice.

Początek meczu o godz. 12.00. Bilet wstępu 15 zł. Dzieci i kobiety wstęp za darmo.

Leśna gra terenowa z poszukiwaniem skarbu

Ponice

Leśna gra terenowa z poszukiwaniem skarbu

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka  Klub Sportowy  Gorce Rdzawka zaprasza 3 czerwca na wydarzenie "Leśna gra terenowa z poszukiwaniem skarbu", które  odbędzie się w strefie rekreacji w Ponicach. Podczas wydarzenia odbędzie się wiele atrakcji przygotowanych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Organizatorem wydarzenia jest Klub Sportowy Gorce Rdzawka, przy współpracy finansowej z Lasami Państwowymi oraz Gminą Rabka-Zdrój.