1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 179 - Burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
28 gru 2016

Aktywne uzdrowiska

Portal Onet. pl zaprasza swoich czytelników do Rabki-Zdroju. W artykule pt. „Aktywne uzdrowiska” opublikowanym na stronie poświęconej krajowej turystyce www.poznajpolske.onet.pl reklamuje Rabkę-Zdrój, jako miejsce doskonale nadające się do uprawiania narciarstwa biegowego i ski-tourowego. "Wiele szlaków turystyki pieszej w pobliskich pasmach górskich Gorców i Beskidu Wyspowego znakomicie nadaje się do uprawiania narciarstwa biegowego. W regionie wytyczono także specjalne trasy turystyczne dla narciarzy m.in. w samym sercu uzdrowiska – w Parku Zdrojowym w sezonie zimowym można poruszać się na nartach po wyznakowanej trasie z założonym śladem do jazdy stylem klasycznym. Trasa wyznaczona jest na terenie miasteczka komunikacyjnego, a dzięki oświetleniu można korzystać z niej również po zmroku".

Co jeszcze? Cały artykuł można przeczytać pod linkiem: http://poznajpolske.onet.pl/aktywny-wypoczynek-w-polskich-uzdrowiskach/xhs7j9