1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 73 - Silny wiatr!3Dyżury Pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego 3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
31 maj 2023

Alejka z patronem

Jedna z głównych alejek w Parku Zdrojowym otrzymała patrona. Decyzją Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju będzie nosić nazwę "Aleja Kadenów". To alejka, która biegnie od ul. Orkana do budynku dawnej Diabetologii (dawniej dom rodzinny Kadenów). Decyzja rady została podjęta na wniosek Stowarzyszenia Dawnej Rabki Czar. Rodzina Kadenów to jedna z najbardziej zasłużonych rodzin dla rozwoju rabczańskiego uzdrowiska w okresie przedwojennym i trwale wpisała się w historię miasta. Uchwała wpisuje się w obchody jubileuszu 70-lecia nadania Rabce praw miejskich.