03 sie 2022

Festyn po góralsku i na sportowo

Organizatorzy zapraszają na Festyn Góralski na Sportowo i VI edycję zawodów rowerowych "Giant Bike Race", które odbędą się 14 sierpnia w amfiteatrze w Rabce-Zdroju (początek - godz. 14.00). Na otwarcie imprezy wystąpi orkiestra OSP Rabka-Zdrój. W programie również występy zespołów regionalnych Hyrni i Mali Hyrni, Robcusie, zawody rowerowe, konkursy i zabawy z nagrodami, kiermasz i dobrze zaopatrzony bufet. Szczególną atrakcją będzie wyścig Rowerów Retro dla wszystkich chętnych, do udziału w którym organizatorzy zachęcają wszystkich, którzy posiadają rowery sprzed 1989 roku (typu np. Wigry 3, Jubilat, Reksio, Ukraina). Każdy zawodnik/zawodniczka musi posiadać akcent góralski w swoim ubraniu. Oceniany będzie przede wszystkim styl i finezja przejazdu. Nagroda główna - zestaw produktów regionalnych.

Szczegóły całej imprezy - na plakacie.

Zapraszamy!