28 sty 2023

Koncert Noworoczny uczniów rabczańskiej szkoły muzycznej

W sali Teatru Lalek „Rabcio” w Rabce-Zdroju odbył się Koncert Noworoczny Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Rabce-Zdroju. Uczniowie szkoły przygotowali dla widzów różnorodny repertuar - zaprezentowali muzykę klasyczną, kolędy, ale również przeboje muzyki filmowej, znane szerokiej jak i wąskiej publiczności. Na scenie swoje umiejętności - muzyczne i wokalne - wyszkolone podczas zajęć w PSM, zaprezentowali uczniowie poszczególnych klas, występując w grupach, duetach i solo.

Koncert zakończył występ Chóru Chochliki z zespołem smyczkowym pod dyr. Małgorzaty Majdy. Na zakończenie kierownik filii Piotr Dziechciowski podziękował obecnemu na widowni  burmistrzowi Leszkowi Świdrowi za pomoc w realizacji koncertu.

Koncert prowadziła Hanna Hojka.

2023-01-27-Koncert Noworoczny uczniów Szkoły Muzycznej

28 styczeń 2023