• Znaleziono 6819 wiadomości.

• Tolerancyjne spotkanie w Myszką Miki 30

Tolerancyjne spotkanie w Myszką Miki

Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera zaprasza w czwartek 1 czerwca na plac „Pod Grzybkiem” w Parku Zdrojowym na imprezę dla dzieci pod nazwą „Nauczmy się tolerancji”. We współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Urzędem Miejskim, przygotowanych zostało wiele atrakcji. Wśród nich liczne warsztaty edukacyjne i artystyczne,

• Dzień Dziecka w skansenie 30

Dzień Dziecka w skansenie

W czwartek 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce będzie czynny w wydłużonym zakresie tj. w godzinach 8:00-18:00. PKP CARGO S.A. przygotowało liczne atrakcje dla dzieci. Na terenie skansenu odbywać się będą zabawy z animatorami. Przygotowane będą również upominki i słodycze.

• Dzień Dziecka na sportowo 29

Dzień Dziecka na sportowo

Jak przystało na Miasto Dzieci Świata, obchody Dnia Dziecka w uzdrowisku trwają kilka dni. Wczoraj w rabczańskim Amfiteatrze odbył się II Mundurowy Dzień Dziecka (piszemy w osobnym artykule), a dziś na „Orliku” zorganizowano Dzień Dziecka na sportowo, w którym wzięły udział dzieci z przedszkoli z terenu miasta i gminy Rabka-Zdrój.

• Dzień Dziecka z Teatrem Chrząszcz w Trzcnie 29

Dzień Dziecka z Teatrem Chrząszcz w Trzcnie

Teatr CHRZĄSZCZ W TRZCINIE i Stowarzyszenie Lokomotywa zapraszają na spektakle dla najmłodszych. Przyjazna atmosfera, kameralna przestrzeń, bliski kontakt z widzem, interaktywność pozwolą dzieciom spokojnie i bezstresowo rozpocząć przygodę z teatrem.

• Za mundurem... dzieci sznurem! 29

Za mundurem... dzieci sznurem!

II Mundurowy Dzień Dziecka, zorganizowany w niedzielę 28 maja w amfiteatrze w Rabce-Zdroju, okazał się strzałem w dziesiątkę. Ciekawy program i piękna, słoneczna pogoda zwabiły pod muszlę tłumy dzieci z rodzicami. Zgodnie z zapowiedzią, do Rabki-Zdroju przyjechali żołnierze, policjanci, strażacy, ratownicy górscy, strażnicy parkowi, weterani i rekonstruktorzy.