07 maj 2021

Konkurs – „Młody Burmistrz”

Gorąco zachęcamy wszystkich młodych ludzi ze szkół podstawowych w gminie Rabka-Zdrój do udziału w konkursie: "Młody Burmistrz czyli - jakich zmian bym dokonał, gdybym był burmistrzem, aby Rabka-Zdrój była gminą moich marzeń".

• Celem konkursu jest przedstawienie wizji gminy Rabka-Zdrój w przyszłości, tak by młodzi ludzie po zakończeniu edukacji chcieli tu zostać, pracować i mieszkać.
  • Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z naszej gminy.
  • Praca musi być przygotowana w języku polskim i mieć długość od 4 000 (czterech tysięcy) do 6 000 (sześciu tysięcy) znaków (włącznie ze spacjami) + Interlinia 1,5
  • Rodzice autorów prac muszą wyrazić pisemną zgodę na ich publikację na oficjalnej stronie internetowej gminy Rabka-Zdrój (załącznik).
  • Termin składania prac do 20 maja 2021 r., mailowo na adres
  • Oceny prac dokona jury złożone z Burmistrza Rabki-Zdroju i dwóch osób powołanych na członków, którzy będą oceniać prace przyznając punkty w skali od 1 - 5 oraz mieszkańców, którzy będą mieli możliwość dokonania oceny online po zapoznaniu się z opublikowanymi na oficjalnej stronie gminy Rabka-Zdrój pracami - każdy będzie mógł zagłosować na jednego autora pracy – autorzy, którzy dzięki głosom mieszańców znajdą się na 5 pierwszych miejscach otrzymają kolejno od 5 punktów za pierwsze miejsce do 1 punktu za piąte miejsce.
  • Zwycięży praca, która uzyska największą sumę punktów tj. punkty przyznane w skali od 1 do 5 od trzech członków jury oraz ewentualne punkty w przypadku zajęcia miejsca w 5 piątce w głosowaniu internetowym mieszkańców.
  • Zwycięzca otrzyma tytuł Młodego Burmistrza oraz zostanie zaproszony w dniu 01 czerwca 2021 r. przez Burmistrza Rabki-Zdroju, aby zapoznać się z pracą jaką wykonuje na zajmowanym stanowisku.
kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx zgoda rodziców Młody Burmistrz.docx 21-05-07 14:35 13.45KB pobierz plik: zgoda rodziców Młody Burmistrz.docx
doc RODO Młody Burmistrz.doc 21-05-07 14:35 34.5KB pobierz plik: RODO Młody Burmistrz.doc