24 kwi 2024

Zmarł Jan Luberda założyciel Blachotrapezu

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Jana Luberdy, założyciela firmy Blachotrapez. Jego odejście to strata nie tylko dla rodziny i bliskich, ale także dla całej społeczności Rabki-Zdroju oraz szeroko pojętej branży budowlanej.

Pan Jan Luberda był nie tylko przedsiębiorcą, ale przede wszystkim człowiekiem oddanym swojej pracy. Jego wkład w rozwój lokalnej gospodarki oraz działania na rzecz społeczności są niezapomniane i pozostaną w naszej pamięci.

W tych trudnych chwilach pragniemy przekazać wyrazy współczucia dla rodziny, przyjaciół oraz wszystkich, którzy mieli zaszczyt znać Pana Jana. Niech pamięć o nim stanowi wsparcie i źródło siły w tym czasie żałoby.

Msza święta żałobna odprawiona zostanie w kościele parafialnym Św. Marii Magdaleny Rabce-Zdroju w dniu 25 kwietnia 2024r. o godz. 13:00. Zmarły zostanie pochowany na cmentarzu na Zaborni.

Wyrazy szczerego współczucia,

Leszek Świder - Burmistrz Rabki-Zdroju  i pracownicy Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju.