23 paź 2019

Konkurs na hasło strategii

Trwają pracę nad nową strategią rozwoju Małopolski, czyli najważniejszym dokumentem przygotowywanym przez samorząd województwa.

Ważnym elementem prac nad Strategią Rozwoju Województwa „Małopolska 2030” jest włączenie w nie szerokiego grona partnerów społecznych i gospodarczych samorządu województwa. Szczególnie ważna będzie opinia mieszkańców, dla których realizacja zapisów dokumentu wiązać się ma w szczególności ze stałym podnoszeniem jakości życia w województwie.

Dlatego właśnie, poza tradycyjnym zbieraniem opinii co do treści dokumentu, chcemy dodatkowo zachęcić mieszkańców do zastanowienia się, jakie są ich oczekiwania w perspektywie następnych 10 lat. Wobec tego Zarząd Województwa Małopolskiego zaprasza do udziału w konkursie na krótkie hasło strategii.

Oczekujemy propozycji:

• oryginalnych,
  • przykuwających uwagę,
  • budzących pozytywne skojarzenia,
  • prostych i łatwych do zapamiętania.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys. zł.

Pomysły należy przesyłać do 18 listopada 2019 r. za pośrednictwem specjalnego formularza.