06 cze 2017

O Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju

Urząd Miejski w Rabce-Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury i MKS Rabka-Zdrój byli organizatorami rundy wiosennej Otwartych Biegów Przełajowych o Puchar Burmistrza. Zawody zostały rozegrane na Stadionie Miejskim  w Rabce-Zdroju i terenach przyległych, a wzięli w nich udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i średnich. Reprezentowali oni szkoły z Rabki-Zdroju, Podwilka, Sieniawy, Bielanki, Czerwiennego, Lipnicy Wielkiej, Ponic, Rokicin Podhalańskich, Raby Wyżnej, Podsarnia, Kiczor, Maniów i Jabłonki. Łącznie było to ponad 200 sportowców. Szkoły za zajęcie miejsc I-III w każdej kategorii dziewcząt i chłopców otrzymały Puchary Burmistrza Rabki-Zdroju. Indywidualnie za zajęcie miejsc I-III wręczono medale, a za miejsca I-VI dyplomy.

2017-06-02 Otwarte biegi przełajowe o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju

2 czerwiec 2017

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz