23 mar 2022

Pakiety PESEL dla Ukraińców

Szanowni Obywatele Ukrainy

Obecnie Urząd Stanu Cywilnego w Rabce-Zdroju wydaje pakiety, dzięki którym możliwe jest otrzymanie nr PESEL, pobranie odcisków palców oraz wizerunku twarzy.

W pakiecie otrzymujecie wniosek (formularz), tablicę transliteracyjną alfabetu ukraińskiego, kwitek na wykonanie darmowej fotografii, którą należy wykonać dzień przed wyznaczonym terminem zgłoszenia się do urzędu miejskiego w Rabce-Zdroju.

PAKIETY WYDAWANE SĄ W KAŻDY PIĄTEK OD GODZINY 8.00 DO 9.00

Шановні громадяни України

РАГС у Рабці-Здруй видає пакети, завдяки яким можна отримати PESEL, відбитки пальців та зображення обличчя.

У пакет входить заява (бланк), таблиця транслітерації українського алфавіту, квитанція про безкоштовне фото, яку необхідно зробити за день до запланованої дати звітності до міського управління в Рабці-Здруй.

ПАКЕТИ ВИДАЄТЬСЯ КОЖНОЇ ПЯТНИЦІ З 8.00 ДО 9.00