12 lut 2019

Przymiarki do chodnika w Chabówce

Mieszkańcy Chabówki i właściciele działek znajdujących się na trasie planowanej inwestycji mogli się zapoznać ze wstępnym projektem budowy chodnika dla pieszych przy drodze wojewódzkiej. Na spotkaniu, które z inicjatywy burmistrza Leszka Świdra odbyło się w remizie OSP w Chabówce, można było zapoznać się z przedstawionymi rozwiązaniami, uzyskać szczegółowe wyjaśnienia i wnieść uwagi. Z możliwości tych skorzystało wiele osób. Na pytania mieszkańców odpowiadali urzędnicy i burmistrz. Projekt chodnika, to kolejny krok do realizacji tej ważnej dla mieszkańców Chabówki inwestycji. Nowy chodnik od torów kolejowych w kierunku granicy administracyjnej z gminą Raba Wyżna znacznie poprawi bezpieczeństwo pieszych.