1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 183 - Burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
03 kwi 2017

Rabka na katowickich targach

W dniach 31 marca – 02 kwietnia 2017 roku w Katowicach odbyły się XXIII Międzynarodowe Targi Turystyki, SPA, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2017. Na targach swoją ofertę prezentowało również nasze miasto. Organizatorem stoiska był Urząd Miejski w Rabce-Zdroju oraz Rabkoland i Uzdrowisko Rabka S.A. Na stoisku przedstawiono ofertę turystyczną i uzdrowiskową Rabki-Zdroju. Odwiedzający stoisko, ku naszemu zdziwieniu i zadowoleniu, w większości znali nasze miasto, miło wspominając pobyt i chwaląc zachodzące w nim zmiany – Tężnię Solankową, zrewitalizowany Park Zdrojowy, Skate i Trial Park. Zadawano bardzo konkretne i szczegółowe pytania. Największym zainteresowaniem cieszyła się oferta SPA, turystyka związana z walorami uzdrowiskowymi oraz aktywnością ruchową, w szczególności górska oraz agroturystyka. Turyści z ogromnym zaciekawieniem pytali o nowe atrakcje turystyczne. Wielu odwiedzających nasze stoisko deklarowało przyjazd do Rabki-Zdroju w tym sezonie, poczynając od weekendu majowego.