09 sie 2022

Sierpniowe spacery i wycieczki

Oddział PTTK Rabka zaprasza wszystkich chętnych na spacery z Przewodnikiem po Rabce. Jeszcze przez sierpień w każdą środę wyruszamy o godz. 15:00 spod budynku Oddziału PTTK (ul. Piłsudskiego 1), czas spaceru to ok. 2-3 godziny podczas którego odwiedzimy miejsca z historią naszego uzdrowiskowego miasta. Gorąco zapraszamy wszystkich przebywających na wypoczynku turystów, jak również naszych mieszkańców, którzy chcą poznać bardziej historię swojego miejsca zamieszkania. Najbliższy spacer to środa, 10 sierpnia 2022. Organizatorami akcji są: Oddział PTTK Rabka Zdrój oraz Urząd Miasta w Rabce Zdroju.

Za nami również doświadczenia związane z wycieczkami wyjazdowymi – rabczański Oddział PTTK rozpoczął sezon turystyczny od „Wycieczki z Przewodnikiem" na najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego - Radziejową, a potem kolejne zaplanowane wypady okazały się trafionymi propozycjami, więc plany na sierpień związane są już z wyjazdami na Słowację – w najbliższym czasie, 15 sierpnia zapraszamy na wycieczkę na Wielki Chocz, zwany Królem Panoram, a na koniec wakacji, 28 sierpnia wycieczka do Słowackiego Raju. Zachęcamy do zapisów w biurze PTTK, ul. Piłsudskiego 1.

Biuro PTTK Oddział Rabka

ul. Piłsudskiego 1

tel. 18 267 73 17, 661 552 313

Godziny otwarcia: poniedziałki 9:00-11:00, wtorki 15:00-17:00, czwartki, 15:00-17:00