1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 73 - Silny wiatr!3Dyżury Pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego 3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
29 cze 2021

VI Turniej Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej Plażowej

W sobotę  3 lipca 2021 roku  na boiskach w Parku Zdrojowym  w Rabce-Zdroju oraz na bulwarach gościć będziemy 18 zespołów z województwa małopolskiego, śląskiego oraz dolnośląskiego, które walczyć będą o tytuł najlepszej drużyny mieszanej w piłce siatkowej plażowej.

To już VI edycja organizowana  przez stowarzyszenie „Volley Rabka” oraz Towarzystwo Sportowe „Podhalański” z Czarnego Dunajca pod patronatem Burmistrza Rabki-Zdroju.

Tegoroczny turniej cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wystarczyło spojrzeć na listę zapisów, która w kilka godzin zapełniła się w całości. Tytuł bronić będzie Edyta Małusecka z Suchej Beskidzkiej wraz z Krzysztofem Pyka z Krakowa. Sponsorami turnieju jest Piekarnia-Cukiernia „Polański” z Zubrzycy Górnej, która zadba o poczęstunek podczas turnieju.

Zapowiada się weekend pełen sportowych emocji oraz zaciętych meczy. Start godzina 9.00

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania.

Prezes Volley Rabka

Beata Skrzesińska-Milc