04 mar 2019

„ORLIK" już czynny

Od 4 marca 2019 r. rabczański „Orlik” jest dostępny dla wszystkich, którzy pragną zagrać w koszykówkę, siatkówkę czy piłkę nożną. Prawo korzystania z boisk mają osoby, które zarezerwują termin u animatorów. W przypadku złych warunków atmosferycznych animator może zabronić korzystania z kompleksu boisk. Zabrania się również gry w butach z korkami. Przy korzystaniu z „Orlika” wymagane jest okazanie dowodu tożsamości lub legitymacji szkolnej, itp.

Godziny otwarcia „Orlika”

- 4 marca do 31 maja codziennie w godzinach 9 - 21

- 1 czerwca do 31 sierpnia w godzinach 9 – 22

- 1 września do 30 listopada w godzinach 9 - 21

W czasie roku szkolnego tj. od 1 marca do 22 czerwca i od 1 września do 30 listopada w dniach od poniedziałku do piątku w godz.9 - 15 ORLIK jest udostępniany tylko młodzieży szkolnej z opiekunem (informacja i klucze w sekretariacie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Rabce-Zdroju). Natomiast od poniedziałku do piątku w godz. 15 – 21 (w czerwcu od godz. 15 do 22), w  soboty i niedziele w godz. 9 – 21 ( w czerwcu od godz. 9 – 22) oraz we wszystkie dni lipca i sierpnia w godz. 9 – 22 - ORLIK jest ogólnodostępny.

Kontakt do Animatorów Orlika:

tel. 730 945 104  ( w dni powszednie po godz.15, w soboty i niedziele w godz.  9 – 21 ( w czerwcu od godz. 9 – 22), w lipcu i sierpniu w godz. 9 – 22 )

Niedozwolona jest gra w korkach i lankach.