04 sty 2019

Warsztaty zdrowotne

FUNDACJA ZDROWY DUCH zaprasza na warsztaty o zdrowiu pt: „Krucjata Zdrowotna Ekonomizacja Organizacji Pozarządowych.

Przedsięwzięcie pt. „Krucjata Zdrowotna Ekonomizacja Organizacji Pozarządowych” jest wynikiem działalności Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański i dofinansowaniu z Programu Grantowego realizowanego przez „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański” w ramach Osi Priorytetowej 9 Region Spójny Społecznie, Działanie 9.3 Wsparcie Ekonomii Społecznej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Przedsięwzięcie „Krucjata Zdrowotna Ekonomizacja Organizacji Pozarządowych”  przyczynia się do pobudzenia aktywności osób, grup i instytucji w przestrzeni publicznej, ożywienia społeczności lokalnej w zakresie ekonomii społecznej poprzez  przeprowadzenie warsztatów dla dorosłych i dzieci w wieku szkolnym w temacie profilaktyki i ochrony zdrowia.

W miesiącach styczeń-luty 2019r. Na terenie Gminny Rabka-Zdrój odbędą się otwarte warsztaty na temat profilaktyki zdrowia. Organizatorem zajęć jest Fundacja Zdrowy Duch z Rabki Zdrój zajmująca się promocją i ochroną zdrowia. Zajęcia to wykłady połączone z interaktywnymi zabawami dla dorosłych i młodzieży z terenu Rabki Zdrój oraz osób przyjezdnych. Tematy zajęć to witaminy, zdrowe odżywianie, fizjologia żywienia, składniki mineralne i podstawy prawidłowej diety. Zajęcia odbywać będą się na terenie Ośrodka Sanatoryjnego Cegielski 10 oraz 31 styczeń o godzinie 16 w kawiarni sanatorium oraz w Ośrodka Wypoczynkowego Słońce Rabka-Zaryte 13 (na przeciw zajazdu Chmurka) w terminach 15,22,29 stycznia oraz 05 luty 2019r. O godzinie 18. Czas zajęć to 1,5 godziny, organizatorzy nie pobierają od uczestników opłat. Mile widziane jest potwierdzenie uczestnictwa pod numerem tel. 886 380 518 lub za pomocą maila: