• Znaleziono 6638 wiadomości.

• Sportowe wsparcie dla szkoły 22

Sportowe wsparcie dla szkoły

W Szkole Podstawowej nr 3 im. A. Mickiewicza na Rabce-Zdroju odbyło się przekazanie koszulek i sprzętu sportowego ufundowanego przez firmę Wiśniowski. Inicjatorem współpracy ze znaną polską firmą była Rada Rodziców i dyrekcja szkoły. Dzięki współpracy szkoła pozyskała wyposażenie sportowe dla uczniów i liczy na dalszą, równie udaną współprace z firmą Wiśniowski.

• Zostań wolontariuszem 28. Finału WOŚP 22

Zostań wolontariuszem 28. Finału WOŚP

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rabce-Zdroju ogłosił na swoim profilu na Facebooku, że szuka wolontariuszy, którzy będą kwestować na rzecz orkiestry Jurka Owsiaka, podczas najbliższego finału, który odbędzie się 12 stycznia 2020 roku.

• Biała Sobota w Szpitalu Miejskim w Rabce-Zdroju 22

Biała Sobota w Szpitalu Miejskim w Rabce-Zdroju

W dniu 30.11.2019 r. w godzinach od 9:00 do 14:00 Szpital Miejski w Rabce-Zdroju organizuje białą sobotę. Będą wykonywane badania obrazowe z zakresu chorób naczyń, angiologii, onkologii, dermatologii oraz konsultacje specjalistyczne proktologiczne, angiologiczne, chirurgiczne, dermatologiczne i onkologiczne.

• Zmiana zaczyna się od nas. Każdy może przeciwdz 21
    lis

Zmiana zaczyna się od nas. Każdy może przeciwdziałać globalnemu ociepleniu

Dwutlenek węgla, jako składnik powietrza, to gaz niezbędny do życia. Jednak jego nadmiar jest nie tylko trujący, ale także przyczynia się do zmian klimatycznych, wpływających negatywnie na światowy ekosystem. Trwający (18-24 listopada) Tydzień Edukacji Globalnej, którego tegoroczne hasło brzmi: „Pobudka! To ostatni dzwonek dla klimatu!”, jest dobrym momentem, by samemu podjąć inicjatywy ograniczające emisję CO2