• Znaleziono 6606 wiadomości.

• Udana IV Kwesta Rabczańska 04

Udana IV Kwesta Rabczańska

Tegoroczna, czwarta już Kwesta Rabczańska, z której dochód przeznaczany jest na renowację grobów żołnierzy poległych w obronie Ojczyzny, zakończyła się dużym sukcesem. Choć dokładna kwota zostanie podana po przeliczeniu przez bank, to już dziś wiadomo, że zebrana w tym roku suma będzie się kształtować w okolicach 22404 zł. To rekord. Wśród bilonu były również euro, korony czeskie, forinty i 1 funt.

• Projekt „Kierunek Kariera” i „Kierunek Karie 04
    2019

Projekt „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa” doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących!

Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera”. Dzięki niemu uczestnik wybranego przez siebie szkolenia lub kursu ma opłacone do 87% jego kosztów. Sam płaci więc tylko niewielką część ceny.

• Teatr „Rabcio” zaprasza 04

Teatr „Rabcio” zaprasza

Pchła Szachrajka, Karius i Baktus „Złodziejski majster” i Miś Tymoteusz - to tytuły spektakli na które w listopadzie zaprasza Teatr Lalek Rabcio w Rabce-Zdroju. Bilety do nabycia w kasie teatru. Sprzedaż na godzinę przed spektaklem. Cena biletu 17 złotych, bilet grupowy 15 zł. Z repertuarem rabczańskiego teatru można zapoznać się na stronie internetowej www.rabcio.pl

• Kolejne dyżury pracownika PGNiG 04