31 maj 2019

Konkurs na stanowisko dyrektora szkoły w Ponicach i Rdzawce

Burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder ogłosił konkurs  na kandydata na stanowisko dyrektora:  Szkoły Podstawowej w Ponicach i Szkoły Podstawowej w Rdzawce. Organem prowadzącym w/w szkoły jest Gmina Rabka-Zdrój.

Kandydaci mogą składać oferty w terminie do dnia 17 czerwca 2019 r. do godz. 15:00 w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju, pok. Nr 1 lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, 34-700 Rabka-Zdrój, ul. Parkowa 2 (decyduje data wpływu oferty do Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju).

Dopuszcza się składanie ofert w postaci elektronicznej opatrzonych kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP, zawierających elektroniczne kopie dokumentów wymaganych jako załączniki do oferty.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym, numerem telefonu i dopiskiem:

- „Konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Ponicach” lub

- „Konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Rdzawce”

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez Burmistrza Rabki-Zdroju.
O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie w formie pisemnej.

Zarządzenie - ogłoszenie konkursu na dyrektora - POBIERZ

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Zarządzenie - ogłoszenie konkursu na dyrektora.docx 19-05-31 18:25 25.01KB pobierz plik: Zarządzenie - ogłoszenie konkursu na dyrektora.docx