1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 107 - Burze!3Dyżury Pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego 3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6627 wiadomości.

• X "Zaduszki Rabczańskie" 09

X "Zaduszki Rabczańskie"

"Tych, których znaliśmy, kochaliśmy, a odeszli" (Emily Dickinson) - to słowa przewodnie tegorocznych dziesiątych z kolei Zaduszek Rabczańskich, które odbędą się w piątek 16 listopada w Teatrze Lalek "Rabcio" w Rabce-Zdroju. Oprawę muzyczną wydarzenia, które odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Rabki-Zdroju, zapewni chór „Adoramus” pod dyrekcją Marcina Zborka.

• XLIX sesja VII Kadencji Rady Miejskiej w Rabce-Zdr 08

XLIX sesja VII Kadencji Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Rabce - Zdroju informuje, że 16 listopada 2018 r. /piątek/ o godz.9.00 w Urzędzie Miejskim w Rabce – Zdroju przy ul. Parkowej 2 (Sala Obrad) odbędzie się XLIX Sesja Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju.

• Dzieci dzieciom opowiadały o bezpieczeństwie 08
    lis

Dzieci dzieciom opowiadały o bezpieczeństwie

O bezpieczeństwie na drodze i noszeniu odblasków należy mówić jak najwięcej. Z tego też powodu Miejską Bibliotekę Publiczną w Rabce-Zdroju odwiedziła klasa 3 b ze Szkoły Podstawowej nr 2. Klasa pod kierunkiem wychowawczyni Bożeny Sarka zaprezentowała spektakl pt. „Bezpieczeństwa w ruchu drogowym”. Wesołe wiersze i znane piosenki zaaranżowane i przerobione zostały na teksty

• Sprawdź, jakie są normy jakości dla sprzedawane 08
    lis

Sprawdź, jakie są normy jakości dla sprzedawanego węgla

Od 4 listopada br. węgiel dostępny w sprzedaży musi spełniać wymagania jakościowe, zgodnie z wprowadzonym przez ministra energii rozporządzeniem. Oznacza to koniec z niekontrolowaną sprzedażą węgla bardzo złej jakości. Każdy klient podczas zakupu powinien otrzymać wiarygodną informację o rzeczywistych parametrach jakości tzw. czarnego złota.

• „Odblaskowe działania” w Zespole Szkół Uzdr 07

„Odblaskowe działania” w Zespole Szkół Uzdrowiskowych

Kolejny raz uczniowie-pacjenci szkoły sanatoryjnej w Rabce-Zdroju podjęli szereg działań promujących bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W akcję zaangażowali młodych mieszkańców Rabki, seniorów, rodziców i opiekunów uczniów przebywających w sanatorium.