• Znaleziono 6621 wiadomości.

• Remont drogi objazdowej 11

Remont drogi objazdowej

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju przeprowadzony został tymczasowy remont drogi pomiędzy mostkiem koło Komisariatu Policji przy ul. Podhalańskiej, a skrzyżowaniem z drogami na Nowy Świat i Traczykówkę. To popularny skrót w tej części miasta, a dziś, w związku z remontem ulicy Nowy Świat, jest to jedyna droga dojazdowa do tutejszych osiedli. Aby poprawić komfort jazdy

• ZUS: Etapami przywracamy bezpośrednie badania lek 11

ZUS: Etapami przywracamy bezpośrednie badania lekarskie

Od 11 maja Zakład Ubezpieczeń Społecznych wznowił badania bezpośrednie u lekarzy orzeczników. Ubezpieczeni są indywidualnie informowani o terminie i miejscu badania przez oddział ZUS, który prowadzi postępowanie związane z wydaniem orzeczenia.

• Webinar: Co COVID-19 zmienił w funkcjonowaniu NGO 11

Webinar: Co COVID-19 zmienił w funkcjonowaniu NGO?

Jak zmieniły się terminy rozliczeń i sprawozdań, które dotyczą organizacji pozarządowych? W jaki sposób głosować i składać oświadczenia w czasach epidemii koronawirusa? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można znaleźć na bezpłatnych webinarach, które w tym tygodniu organizuje dla małopolskich NGO Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze

• Zmiany w programie priorytetowym „Czyste Powietr 11

Zmiany w programie priorytetowym „Czyste Powietrze”

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza, że od dnia 15.05.2020 r (piątek) nabór wniosków o dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze” będzie prowadzony w oparciu o: zmienioną wersję programu priorytetowego „Czyste Powietrze” (dalej: Program), nowy wzór formularza wniosku o dofinansowanie oraz nowy regulamin naboru wniosków.

• Uwaga kierowcy! Ulica Nowy Świat zamknięta dla r 10

Uwaga kierowcy! Ulica Nowy Świat zamknięta dla ruchu kołowego

W związku z realizacją zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej 364532K ul. Nowy Świat w Rabce-Zdroju w km 0+023-0+447,00” od dnia jutrzejszego tj. 11 maja 2020r. zamknięta zostaje dla ruchu kołowego droga gminna ul. Nowy Świat. Utrudnienia mają potrwać do 20 maja 2020 r. – w przypadku zmian okresu zamknięcia będziemy informować na bieżąco.