• Znaleziono 6622 wiadomości.

• Uwaga kierowcy! Ulica Nowy Świat zamknięta dla r 10

Uwaga kierowcy! Ulica Nowy Świat zamknięta dla ruchu kołowego

W związku z realizacją zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej 364532K ul. Nowy Świat w Rabce-Zdroju w km 0+023-0+447,00” od dnia jutrzejszego tj. 11 maja 2020r. zamknięta zostaje dla ruchu kołowego droga gminna ul. Nowy Świat. Utrudnienia mają potrwać do 20 maja 2020 r. – w przypadku zmian okresu zamknięcia będziemy informować na bieżąco.

• Rusza rządowy program pomocy NGO w czasie epidemi 08

Rusza rządowy program pomocy NGO w czasie epidemii koronawirusa

10 milionów złotych – tyle wynosi budżet Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w zakresie przeciwdziałania skutkom COVID-19. Kwota dotacji, jaką można zdobyć, to nawet 50 tys. zł i nie jest wymagany żaden wkład własny. Nabór startuje już we wtorek, 12 maja br.

• Program stypendialny "Horyzonty" 08

Program stypendialny "Horyzonty"

Jeszcze do 17-ego maja potrwa rekrutacja do Programu Stypendialnego Horyzonty Fundacji EFC i FRS! Horyzonty to szerokie wsparcie dla uczniów z małych miejscowości oraz rodzin o skromnych dochodach, którzy chcą zdobywać wiedzę w najciekawszych liceach i technikach w dużych miastach. Program oferuje pomoc materialną w postaci pokrycia kosztów mieszkania i wyżywienia w bursie, nauki w szkole

• AKTUALIZACJA GMINNEJ  EWIDENCJI  ZABYTKÓW  (GEZ) 08

AKTUALIZACJA GMINNEJ EWIDENCJI ZABYTKÓW (GEZ) MIASTA I GMINY RABKA-ZDRÓJ

Gminna Ewidencja Zabytków Miasta i Gminy Rabka-Zdrój sporządzona w 2007r. na podstawie wykazu obiektów zabytkowych zawartych w ewidencji wojewódzkiej, przekazanej przez Wojewódzki Oddział Służby Ochrony Zabytków w Krakowie, wymaga bieżącej analizy pod kątem aktualności zawartych danych.

• Mityngi on-line dla Anonimowych Alkoholików 08

Mityngi on-line dla Anonimowych Alkoholików

Wspólnota Anonimowych Alkoholików pragnie poinformować wszystkie osoby poszukujące pomocy w zdrowieniu z uzależnienia od alkoholu, że istnieje możliwość kontaktów i spotkań z członkami AA za pośrednictwem telefonu oraz Internetu. Jesteśmy świadomi, jak trudno jest w obecnej sytuacji osobom uzależnionym znaleźć pomoc w tym zakresie