28 lut 2020

O porządku i bezpieczeństwie

Podczas obrad XIX sesji Rady Miejskiej sprawozdania za ubiegły rok z działalności służb mundurowych złożyli przed radnymi komendanci Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju, Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Rabce-Zdroju i rabczańskiej Straży Miejskiej. Sprawozdanie na temat stanu porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie działania komisariatu złożył zastępca komendanta Marcin Grzymek – całe sprawozdanie do pobrania TUTAJ.

Dowódca JRG Jacek Fic opowiedział o działaniach JRG w 2019 roku i przedstawił dane dotyczące liczby pożarów i innych zdarzeń na terenie działania jednostki (do pobrania TUTAJ).

Natomiast sprawozdanie z działalności Straży Miejskiej przedstawił komendant Kazimierz Zapała (do pobrania TUTAJ).

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Sprawozdanie Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju.pdf 20-02-27 13:41 3.13MB pobierz plik: Sprawozdanie Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju.pdf