• Znaleziono 6620 wiadomości.

• 24 Konkurs Piosenki „WYGRAJ SUKCES” - eliminac 18

24 Konkurs Piosenki „WYGRAJ SUKCES” - eliminacje w Rabce-Zdroju

Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju zaprasza do udziału w eliminacjach do 24. Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 marca 2019 r. wyłącznie za pomocą interaktywnego formularza www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl. Formularz jest dostępny także na stronie: www.wygrajsukces.com.pl Do uzupełnienia formularza niezbędny jest numer identyfikacyjny płyty wyłącznie z 24 edycji

• Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich 18

Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich

Miasta i gminy – członkowie Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich, jednostki organizacyjne im podległe oraz działające na terenie tych miast i gmin podmioty nie zaliczane do sektora finansów publicznych i nie kierujące się osiągnięciem zysku mogą otrzymywać dofinansowanie w ramach konkursu ”Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich”, zwanego dalej Konkursem.

• Kalendarz imprez na 2019 rok 15

Kalendarz imprez na 2019 rok

Wystawy, spotkania, imprezy plenerowe, festiwale, koncerty, warsztaty, pikniki, obchody, zabawy, konkursy - do końca 2019 roku w Rabce-Zdroju będzie się działo. Wydział Promocji Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju przygotował i zaprezentował kalendarz imprez na ten rok. Mieszkańcy miasta i gminy Rabka-Zdrój dowiedzą się z niego, z jakich atrakcji będą mogli w tym roku skorzystać i gdzie miło spędzić czas

• Wystawa "Światłoczułość" 15

Wystawa "Światłoczułość"

Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju zaprasza na wystawę malarstwa pt. "Światłoczułość". W murach dworca kolejowego przy ulicy Orkana 27 swoje prace prezentuje pięć artystek: Karolina Drygała, Emilia Garbień, Alicja Gołyźniak, Aleksandra Maciaszek i Dominika Pałka. Wernisaż wystawy odbędzie się 21 marca o godz. 17.00. Wystawa będzie czynna do 21 maja 2019 roku.

• Szczypiorniści z Romera wicemistrzami województw 14

Szczypiorniści z Romera wicemistrzami województwa

6 marca w Łącku odbył się Finał Małopolskiej Licealiady Młodzieży w piłce ręcznej chłopców. Po triumfie w wojewódzkich półfinałach, reprezentacja I Liceum Romera zakwalifikowała się do finału. Do finału zakwalifikowali się także reprezentacje: I Liceum Ogólnokształcącego Sportowego z Krakowa, ZSZ z Biecza, ZSTE ze Skawiny, ZSECH z Trzebini i IV LO z Tarnowa.